امروز

سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۴۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

ایران امروز / در جریان این رقابت ها،  ابتدا وزنه برداران دسته ۸۱ کیلوگرم با فولاد سرد نبرد خواهند کرد و سپس وزنه برداران دسته ۹۶ کیلوگرم به روی تخته می روند.

در دسته ۸۱ کیلوگرم ۱۰ وزنه بردار از کشورهای ایران، بوسنی و هرزگوین، کامرون، بلغارستان، عراق ، ارمنستان، بنگلادش و ترکیه با هم به رقابت خواهند پرداخت و پس از اتمام این دسته،  وزنه برداران دسته ۹۶ کیلوگرم رقابت می کنند.

در دسته ۹۶ کیلوگرم کیانوش رستمی و رضا دهدار از ایران با سه وزنه بردار از کشورهای ارمنستان، اردن و قرقیزستان به رقابت می پردازند که کیانوش رستمی امید زیادی به کسب سهمیه المپیک دارد.

پنجمین دوره رقابت های وزنه برداری بین المللی جام فجر گرامیداشت مرحوم محمود نامجو از غروب یکشنبه با حضور ۳۴ وزنه بردار از جمهوری اسلامی ایران و کشورهای ارمنستان، بنگلادش، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کامرون، اندونزی، عراق، اردن، قرقیزستان، مغولستان، نروژ و ترکیه برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ ژاپن در رشت آغاز شد.

وزنه برداران حاضر در این دوره از رقابت ها در هفت وزن المپیکی شامل ۶۱ کیلوگرم، ۶۷، ۷۳، ۸۱، ۹۶،  ۱۰۹ و ۱۰۹+ کیلوگرم به رقابت می پردازند و در نهایت آنانی که امتیار لازم را کسب کنند، جواز حضور در مسابقات المپیک ۲۰۲۰ ژاپن را بدست می آورند.

در روز اول این مسابقات، وزنه برداران اوزان ۶۱ کیلوگرم، ۶۷ و ۷۳ کیلوگرم بر روی تخته رفتند و در روز پایانی نیز وزنه برداران اوزان ۱۰۹ و ۱۰۹+ کیلوگرم رقابت می کنند.

پنجمین دوره رقابت های وزنه برداری بین المللی جام فجر گرامیداشت مرحوم محمود نامجو که مسابقات کسب سهمیه المپیک بشمار می رود به مدت سه روز در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت ادامه می یابد./ایرنا

عکس : شهروز نیکخواه

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد