امروز

سه شنبه, ۱۹ فروردین , ۱۳۹۹

  ساعت

۱۱:۳۶ قبل از ظهر

سایز متن   /

ایران امروز / سردار تقی مهری در این مورد خاطرنشان کرد:بنا بر ابلاغیه ستادکل نیروهای مسلح، در شش ماه اول سال ۹۹ زمان اعزام به سربازی تغییر نموده و قرار شد دیگر در مورخه ۱۹ هر ماه اعزامی نداشته باشیم.

او افزود :بدین ترتیب برابر این ابلاغیه تمامی اعزام ها در تاریخ یکم و دوم و سوم هر ماه انجام خواهد شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه در گذشته مشمولان دارای مدرک دانشگاهی از فوق دیپلم تا دکتری در یک تاریخ و مشمولان دارای دیپلم و کم تر در تاریخ دیگر اعزام می شدند اظهار کرد:مشمولان دارای تحصیلات دانشگاهی یعنی از فوق دیپلم تا دکتری در تاریخ یکم هر ماه و مشمولان دارای مدرک دیپلم و پایین تر در تاریخ سوم هر ماه اعزام خواهند شد.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه این تغییر تاریخ فعلاً در نیمه نخست سال اجرای خواهد شد اعلام کرد:برای نیمه دوم سال تا به حال تصمیمی اتخاذ نشده است.

سردار مهری در مورد اعزام های ماه فروردین ۹۹ هم ذکر کرد:در فروردین ماه ۹۹ هیچ اعزامی به سربازی نخواهیم داشت و افرادی که هم که قبل از این دارای برگه اعزام به تاریخ ۱۹ فروردین ماه بودند اعزامشان به تاریخ های یکم و سوم اردیبهشت ماه ۹۹ موکل شده است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره غربالگری و بررسی تندرستی سربازان در عین اعزام به مراکز آموزشی هم گفت:این رویه ایست که مدام در نیروهای مسلح وجود داشته و سازمان وظیفه عمومی ناجا قبل از اعزام به سربازی وضعیت سلامت مشمولان را پیگیری و بررسی می کند.

وی تاکید کرد که مرجع اصلی اعلام اخبار مربوط به سربازی رسانه های معتبر و پایگاه وظیفه عمومی ناجا است و شهروندان میتواند در ساعتهای اداری با شماره تلفن ۰۹۶۴۸۰ نیز تماس گرفته و پرسش های خود را مطرح کنند.

سردار مهری از مشمولان و خانواده های آن ها خواست که به مراکز وظیفه عمومی در کل کشور مراجعه نکرده و سوال های خود را به صورت غیر حضوری پیگیری کنند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد